اصول و قوانین ست کردن رنگ کفش با لباس

نحوه ست کردن کفش با لباس

از نظر زیبایی‌ شناسی کفش ها 30 درصد زیبایی پوشش شما را در نگاه اول به مخاطب منتقل می‌کند. از آنجا که ست کردن کفش با لباس و اکسسوری‌ های مختلف شاید در انتخاب ترکیب رنگ‌ها کار راحتی نباشد. از همین رو  اگر به اینکه هر کفش با کدام لباس مناسب است و به ست کردن کفش با لباس اهمیت می دهید این مطلب را تا انتهای مطالعه کنید.

نحوه ست کردن کفش با لباس

نحوه ست کردن کفش با لباس کار سختی نیست فقط کافی است چند نکته ساده را رعایت کنید. در این صورت می‌توانید برای هر موقعیتی با ساده ترین نکات زیباترین و شیک ترین پوشش را برای خود انتخاب کنید. بهرحال ست کردن کفش با رنگ لباس نقش مهمی در جذاب شدن استایل شما دارد.
فروشگاه پاپیامد عرضه کننده انواع کفش و لباس‌های زنانه به شما کمک می‌کند تا در زمان خرید به راحتی با در نظر گرفتن اصول ست کردن کفش و لباس اقدام به ثبت سفارش کنید.

_______________________________________________________________________________

بیشتر بخوانید:ویژگی های کفش مناسب پیاده روی

_______________________________________________________________________________

ست کردن لباس با کفش مشکی

کفش مشکی یکی از رنگ‌های پرطرفدار است. چون این رنگ انتخاب افراد را برای ست کردن کفش با رنگ لباس آسان می‌کند. کفش مشکی تقریبا با همه رنگ‌ها و لباس‌ها می‌تواند ست شود. ولی حواستان باشد لباس‌های رنگ پاستلی را با کفش مشکی نپوشید.

ست کردن لباس با کفش سورمه ای

کفش سورمه‌ای یکی از رنگ های کم ریسکی است که به راحتی می‌توانید در استایل رسمی با کت و شلوار همرنگ بپوشید و دیگر نگران هماهنگی رنگ کفش با لباس خود نباشید.

ست کردن لباس با کفش قهوه ای

رنگ قهوه‌ای به عنوان یکی از رنگ‌هایی شناخته می‌شود که عمدتا در پوشش رسمی به کار می‌آید. انتخاب کفش قهوه‌ای با لباس هایی به رنگ‌های سفید، قهوه ای، بژ و استخوانی می‌تواند زیبایی خیره کننده‌ای به استایل شما ببخشد.

ست کردن لباس با کفش قهوه ای روشن

کفش رنگ قهوه‌ای روشن عمدتا با لباس هایی به رنگ‌های سفید، بژ، سبز و در مجموع رنگ‌های پاییزی به خوبی ست می‌شود. این رنگ لباس‌ها با طیف تیره تر کنار کفش قهوه‌ای روشن زیبایی دوچندان خواهند داشت.

ست کردن لباس با کفش کرم و موشی

این رنگ کفش نیز دست شما را برای ست کردن با لباس هایی به رنگ‌های پاستلی و روشن باز می گذارد. البته رنگ کرمی همنشینی چشمگیری با لباس‌های رنگ تند مثل شلوار زرشکی دارد.

راهنمای جامع ست کردن رنگ کفش‌ و لباس‌

ست کردن لباس با کفش سفید

کفش سفید انتخاب انتخاب شما را برای پوشیدن به همه رنگ‌های لباس روشن و پاستلی راحت می‌کند. با خیالت راحت می‌توانید کفش سفید را با این رنگ‌ها ست کنید.

ست کردن لباس با کفش طوسی

کفش رنگ طوسی  قابلیت ست کردن با لباس‌های رنگ مشکی، سفید، صورتی و طوسی را دارد.

ست کردن لباس با کفش نقره ای

رنگ نقره‌ای هم از دسته رنگ‌هایی است که تقریبا با هر رنگ لباسی ست می‌شود. از طیف رنگ‌های پاستلی گرفته تا سفید، مشکلی، بنفش و… . این رنگ‌ها استایل شما را فوق العاده زیبا می کند.

ست کردن لباس با کفش زرشکی

بسته به مدل کفش می‌توانید این رنگ از کفش را با لباس های رنگی مختلف ست کنید. در نظر داشته باشید کفش‌های زرشکی رنگ در مدل های غیررسمی مثل کالج به زیبایی همنشین لباس هایی با رنگ های روشن است.

ست کردن لباس با کفش آبی

کفش آبی یکی از رنگ‌های جذاب و البته همنشین لباس‌هایی با رنگ های سفید، مشکی، طوسی و خاکستری است.

ست کردن لباس با کفش رنگی

کفش‌های رنگی طبیعتا برای استایل رسمی انتخاب مناسبی نیست. برای ست کردن کفش‌های رنگی باید آنرا یا با لباس‌هایی تک رنگ بپوشید و یا لباس‌هایی با رنگ خنثی را همنشین این کفش کنید.

آموزش ست کردن رنگ کفش با لباس

روش ست کردن انواع کفش با لباس

برای رعایت قوانین ست کردن کفش با لباس، نخست باید بدانید که موقعیت مدنظر شما چیست؟ آیا می خواهید کفش مهمانی بپوشید یا کفش پر زرق و برق؟ کفش ساده انتخاب شماست یا ورزشی؟ به مهمانی دعوتید یا برای محل کار آماده می‌شوید یا یک قرار دوستانه در رستوران؟ پاسخ به این سوال ها می تواند انتخاب شما را برای ست کردن کفش و لباس بسیار موثر باشد. طبیعی است که برای محل کار قطعا انتخاب شما کفش پاشنه بلند پرزرق وبرق نخواهد بود. یا برای مهمانی رسمی و جشن کتانی ورزشی نمی پوشید.

روش ست کردن کفش با هر رنگ لباس

برای داشتن استایل زیبا نیازی به آموزش ست کردن کفش با لباس نیست. کافی است در اینترنت گشتی بزنید و در این زمینه مطالعات خود را افزایش بدهید. اینکه بدانید کفش روزمره زنانه چه مدل هایی است و با چه مدل لباس ست می شود، یا زمانی که برای خرید کیف زنانه دستی اقدام می‌کنید نگاهی به کفش‌ها و لباس‌های خود بیندازید به شما کمک می‌کند ظاهری زیبا از پوشش خود به مخاطب منتقل کنید.

روش ست کردن رنگ کفش همرنگ لباس

یکی از نکاتی که برای ست کردن رنگ کفش همرنگ لباس این است که دست شما برای این انتخاب چندان باز نیست. اینکه شما تنها از یک رنگ برای پوشش خود انتخاب کنید می‌تواند برای رنگ کفش سورمه ای با کت و شلوار یا مانتو و شلوار سورمه ای زیبا و شیک باشد ولی برخی رنگ ها چنین زیبایی ندارند. در این مورد می توانید از اکسسوری‌های رنگی استفاده کنید.

webramz
ارسال دیدگاه