راهنمای انتخاب کیف زنانه متناسب با قد خانم ها

راهنمای خرید کیف زنانه

کیف یکی از مهم ترین عناصر استایل هر خانم به حساب می‌آید. انتخاب کیف زنانه مناسب بسته به نوع استایل، کاربری و… هر فرد متفاوت است. تنوع در ابعاد و طرح و رنگ و حتی قیمت باعث شده تا هنگام خرید با انبوهی از مدل‌های مختلف کیف روبه رو شویم و فرایند خرید و انتخاب کیف زنانه برای ما پیچیده شود. در ادامه به بررسی این موضوع می‌پردازیم که چه نوع کیفی تناسب بیشتری با هر فرد دارد تا بتوان از این طریق بر جذابیت‌های ظاهری خود افزود.
کیف‌ها لوازم ضروری هستند که حس استایل شخصی شما را بالا می برند. اکثر خانم‌ها نمی‌دانند چگونه یک کیف زنانه دستی بخرند. چالش هایی که در هنگام انتخاب و خرید کیف زنانه با آن‌ها رو به رو می‌شویم در وهله اول ممکن است فقط ابعاد و طرح و رنگ است. اما این فقط کلیت یک کیف به حساب می‌اید. با بالا رفتن تنوع در میان کیف‌ها ، انتخاب دشوار تر می‌شود.
کیف‌های کوچک برای مسافرت و مهمانی ها عالی و کیف‌های بزرگتر برای کار مفید هستند. حتی دسته‌های کوتاه یا بلند هرکدام تاثیر زیادی بر ظاهر شما خواهند گذاشت.

انتخاب مدل کیف زنانه

استایل نیز عامل مهمی در انتخاب بهترین کیف‌های دستی است. برخی از خانم‌ها به کیف‌های دستی ساده نیاز دارند در حالی که برخی خانم‌ها کیف‌های دستی شیک را دوست دارند که کاملا بستگی به سلیقه شما دارد. بنابراین می‌توان گفت که اصول انتخاب کیف زنانه این است که در ابتدا باید با انواع سبک کیف‌های دستی آشنا شد تا بتوان مناسبترین نوع را انتخاب کرد.

_______________________________________________________________________________

بیشتر بخوانید:اندازه پاشنه کفش زنانه

_______________________________________________________________________________

کیف ذوزنقه ای

این نوع کیف ظاهر متفاوتی نسبت به کیف‌های معمول که اغلب مربع، مستطیل و دایره هستند، دارد. عموما این کیف‌ها زوایای بیرون زده دارند و در کنار یک صندل زنانه  استایل جذابی را به شما می‌دهند. بیشتر آن‌ها از لحاظ حمل وسایل مشکلی ندارند چرا که ابعاد بزرگ دارند و جادار هستند.

کیف دسته فلزی

کیف‌های دسته فلزی با ترکیب عنصر دیگر به کیف سبب شدند تا کیف‌ها از حالت یکپارچه خارج شوند و ظاهر زیبایی به خود بگیرند. خانم‌های جوان می‌توانند از این مدل کیف با دسته های فلزی در کنار یک صندل زنانه برند پوما استفاده کنند.

کیف بولینگ

ویژگی ظاهری این مدل  کیف، ابعاد متوسط و دسته های کوتاه آن است. نحوه استفاده از آن به صورتی است که بندها روی ساق دست آویزان شوند. البته در برخی موارد آن‌ها دارای بند بلندی هستند که بتوان به راحتی با شانه نیز از آن‌ها استفاده کرد. قسمت بالایی این کیف حالت گرد و گنبدی دارد و به علت شباهتی که بین این کیف با کیف‌های حمل توپ بولینگ هست به این نام شهرت گرفتند.

کیف کمری

طراحی این کیف‌ها به گونه ای است که بر خلاف دیگر کیف‌های معمول، قسمت بند به جای روی شانه در قسمت کمر بسته و ثابت نگه داشته می‌شود. ابعاد آن‌ها عموما کوچک و برای حمل وسایل کم مورد استفاده قرار میگیرند. میتوان با خرید صندل زنانه برند نایک و یک کیف کمری زیبا استایل جذابی را برای خود رقم زد.

کیف پاکت نامه ای

فرم ظاهری این کیف‌ها سبب شده تا به نام شناخته شوند. کاربرد این نوع کیف بیشتر برای مهمانی های رسمی و نیمه رسمی است.

راهنمای خرید کیف زنانه متناسب با سن

انتخاب رنگ کیف زنانه

رنگ نیز عامل مهمی در انتخاب کیف است. شما باید بهترین رنگ را برای لباس‌های خود انتخاب کنید، به خصوص اگر برای استفاده روزانه به کیف دستی نیاز دارید. رنگ‌های خنثی مانند مشکی، خاکستری و قهوه ای محبوب ترین رنگ‌ها هستند. برخی از خانم‌ها رنگ‌های پر زرق و برق را دوست دارند بنابراین باید استایل خود را با آن رنگ‌ها هماهنگ کنند.

انتخاب فرم کیف زنانه

تئوری مد معتقد است که یک زن باید یک کیف دستی به شکلی بر خلاف تیپ بدن خود حمل کند. به عنوان مثال، یک زن با انحنا بیشتر با یک کیف زاویه‌دار جذاب می‌شود. یا مثلا یک کیف بلندتر و عمودی تر، انتخاب خوبی برای خانم‌های کوتاه قد است تا از این طریق ظاهر فرد را به تعادل برسد.

انتخاب اندازه کیف زنانه

یکی از نکات مهم در انتخاب کیف دستی زنانه سایز کیف است. شما باید کیفی را انتخاب کنید که نه کوچک یا خیلی بزرگ باشد. اگر جثه کوچکی دارید، کیف بزرگ شما را جذاب تر نشان می دهد. اگر جثه بزرگی دارید، کیف در ابعاد خود حمل کنید. با این حال، همیشه باید از کیف‌های سایز متوسط  در کنار خرید کفش روزمره زنانه نیز استفاده کنید.

انتخاب کیف زنانه بر اساس قد

انتخاب کیف دستی متناسب با قد هر شخص باعث میشود تا قد افراد نه بلند تر و نه زیاد کوتاه‌تر دیده شود. حتی در مواردی این کیف‌ها عمل متعادل سازی را برعهده دارند. لگ‌ها در کنار کیف اگر درست انتخاب شوند می‌توانند ترکیب درست و هماهنگی را ایجاد کنند. با بررسی قیمت لگ زنانه و خرید آنها می‌توان به عنوان یک عنصر تاثیرگذار در استایل خود استفاده کرد.

کیف مناسب برای خانم‌های قد بلند

اگر خانم قد بلند با استخوان‌های باسن و شانه‌های باریک هستید، هر مدل کیف دستی که دوست دارید دور بدنتان بیندازید و از ظاهر آن لذت ببرید.  در کنار مقایسه  قیمت شلوار جین زنانه و خرید آن می‌توانید با انتخاب کیف‌های دستی با شکل های گشاد و ظریف می‌توانید حرکتی را ایجاد کنید و بدن خود را به شکل های پویا تری در آورید.

کیف مناسب برای خانم‌های قد کوتاه

مهمترین چیزی که به عنوان یک دختر ریزه اندام و کوتاه قد باید به آن توجه کنید اندازه کیفی است که انتخاب می‌کنید. کیف‌های کوچک برای دختران کوچک مناسب هستند؛ آن‌ها را انتخاب و نزدیک بدن خود استفاده کنید. بیشتر زنان ریزه اندام باید کیفی با سایز متوسط ​​برای پوشیدن روزانه داشته باشند.

انتخاب کیف زنانه مناسب

انتخاب کیف زنانه بر اساس فرم بدن

انتخاب کیف مناسب می‌تواند باعث شود که انگار چند کیلو کم کرده اید. استفاده از کیف‌ها به سادگی برای برجسته کردن یا دور کردن توجه از ویژگی‌های بدنی خاص، می‌تواند به زیبایی اندام شما کمک کند. کیف‌های دستی می‌توانند توجه را از ویژگی‌های منفی بدن دور کنند، و در عین حال اجازه می دهند تمرکز روی ویژگی‌های خوب باشد.

کیف مناسب برای خانم‌های لاغر اندام

اگر شما یک خانم لاغر اندام هستید، کیف‌های بلند و نازک که آویزان می‌شوند تا جس و حال عمودی ظریفی ایجاد کنند، برای شما مناسب هستند. با کیف‌های بند دار می‌توانید طول و حتی توهم قد ایجاد کنید. کیف‌های کوچک با بند بلند، ترکیبی عالی از طول و سبک منحصر به فرد است. طراحی نیز عامل مهمی برای انتخاب کیف‌های زنانه است.

کیف مناسب برای خانم‌های چاق

خانم‌های سایز بزرگ توجه را جلب می‌کنند. وقتی کیف‌های دستی را انتخاب می‌کنید، باید همین کار را انجام دهند. رنگ‌های روشن و ابعاد بزرگ که بر بدن شما اضافه می‌شود، انتخاب خوبی برای تیپ بدنی شما هستند.

کیف مناسب برای اندام های گلابی شکل

کیف‌های متقاطع بدن و کیف‌های شانه‌ای که خطوط عمودی بلند را روی کمر مشخص می‌کنند برای این افراد مناسب  است. از کیف‌هایی با بندهای خیلی بلند، شلوار یا کیف‌هایی  که روی کمر و باسن‌تان می‌افتند خودداری کنید  زیرا چشم‌های بیننده را به سمت بخش های بزرگ بدن شما هدایت می‌کنند. کیف‌های کوچک هم  شما را بزرگتر از آنچه هستید نشان می دهند.

کیف مناسب برای اندام های سیبی شکل

از کیف‌های محدود کننده و سفت مانند کوله پشتی یا کیف‌های کراس بادی که خطوط قوی را بر روی ظاهر ملایم شما اعمال می‌کنند، خودداری کنید. یک راهنمای انتخاب کیف زنانه کمک میکند تا بتوان به نسبت ابعاد بدنی خود بهترین انتخاب را داشته باشیم.

چرا باید در انتخاب کیف زنانه دقت کنید؟

کیف برای خانم‌ها بسیار مهم است و اهمیت آن دقیقا مشابه اهمیت کیف پول برای مردان است. هر خانم معیارهای مختلفی برای انتخاب کیف دستی دارند. عوامل زیادی برای انتخاب کیف دستی زنانه وجود دارد که در این مقاله به آنها پرداختیم.

webramz
ارسال دیدگاه